05.08.2020

Запобігання корупції

ПОВІДОМ ПРО КОРУПЦІЮ

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд) співпрацює з особами, які добросовісно повідомляють про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції» (далі - Закон).

Якщо Ви володієте достовірною інформацією стосовно можливого вчинення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, або інших порушень Закону посадовими особами Фонду, то Ви можете повідомити цю інформацію, використовуючи, зокрема, такі спеціальні канали зв’язку:

У разі направлення повідомлення поштою або через скриньку, в ньому слід робити позначку такого змісту: «Повідомлення про корупцію».

Для працівників Фонду, також встановлено додаткові канали зв’язку.

Звертаємо Вашу увагу, що повідомлення підлягає розгляду, якщо наведена у ньому інформація містить фактичні дані, що вказують на можливе вчинення корупційного або пов'язаного з корупцією правопорушення, інших порушень Закону, які можуть бути перевірені.

У разі недотримання вказаних вимог повідомлення не розглядається. Також, не розглядаються повідомлення, що містять у собі нецензурні або образливі вирази, погрози життю, здоров’ю і майну посадових осіб, а також членів їх сімей. Текст таких повідомлень буде надсилатись до правоохоронних органів. Відповідь заявнику про результати розгляду повідомлення надається у разі зазначення ним зворотної поштової адреси або електронної пошти.

Інформація у повідомленні може містити одну або декілька з таких ознак:

Вимоги до анонімних повідомлень про корупцію та порядок їх розгляду визначаються статтею 53та 532 Закону України «Про запобігання корупції».

Також ви можете здійснити повідомлення про корупцію до Національного агентства з питань запобігання корупції за посиланням: https://nazk.gov.ua/uk/povidomyty-pro-koruptsiyu/.


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ: Офіційний сайт Національного агентства з питань запобігання корупції: (https://nazk.gov.ua/uk/)