Оголошення про проведення додаткового конкурсного відбору консультантів, експертів або інших фахівців для надання послуг уповноваженій особі Фонду гарантування вкладів фізичних осіб

03.06.2014

На підставі рішення виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі - Фонд) від 02 червня 2014 року розпочато проведення додаткового конкурсного відбору консультантів, експертів або інших фахівців для надання послуг уповноваженій особі Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі - Фонд) при виведенні неплатоспроможного банку з ринку або ліквідації банку за напрямками:

1) "Юридичні консультанти";

2) "Фінансові консультанти" (у тому числі "Робота з активами", "Ведення бухгалтерського обліку та супровід ведення реєстру вимог кредиторів").

 

Додаткові вимоги до учасників конкурсного відбору:

можливість надання послуг на тимчасово окупованій території України - півострові Крим.

 

Заявник, який має намір брати учать у конкурсному відборі, повинен:

відповідати критеріям, визначеним за певним напрямком діяльності у пункті 2 розділу ІІ Положення про порядок залучення уповноваженою особою Фонду гарантування вкладів фізичних осіб консультантів, експертів або інших фахівців при виведенні неплатоспроможного банку з ринку або ліквідації банку, затвердженого рішенням виконавчої дирекції Фонду від 23.07.2012 №12, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 13.08.2012 за №1364/21676 (далі - Положення);

подати до Фонду заявку на участь у конкурсному відборі за формою згідно з додатком до Положення (особи, які бажають взяти участь у конкурсному відборі за більше ніж одним напрямом діяльності, подають заявки та усі документи, що до неї додаються, окремо за кожним із напрямів).

До заявки на участь у конкурсному відборі заявником додаються документи, зазначені у пунктах 8 - 10 розділу ІІ Положення.

Текст Положення розміщено на офіційному сайті Фонду в мережі Інтернет за адресою www.fg.gov.ua/regulatory_activity/acts/.

Прийом заявок на участь у конкурсному відборі починається з 03 червня 2014 року і триває 10 календарних днів.

Адреса, за якою приймаються заявки на проведення конкурсного відбору: 01032, м. Київ, бульвар Шевченка, 33-Б (тел. 333-35-68).

 

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисність Ctrl+Enter