Фонд гарантування вкладів фізичних осіб повідомляє про проведення конкурсного відбору консультантів, експертів або інших фахівців для надання послуг уповноваженій особі за напрямком "Організація торгів"

01.09.2014

На підставі рішення виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі - Фонд) від 28 серпня 2014 року (протокол №188/14) розпочато проведення конкурсного відбору консультантів, експертів або інших фахівців для надання послуг уповноваженій особі Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі - Фонд) при виведенні неплатоспроможного банку з ринку або ліквідації банку за напрямком "Організація торгів".

Особлива умова:

можливість надання послуги "електронних торгів" та наявність власних розробок відповідного програмного забезпечення.

Заявник, який має намір брати учать у конкурсному відборі, повинен:

відповідати критеріям, визначеним за даним напрямком діяльності у пункті 2 розділу ІІ Положення про порядок залучення уповноваженою особою Фонду гарантування вкладів фізичних осіб консультантів, експертів або інших фахівців при виведенні неплатоспроможного банку з ринку або ліквідації банку, затвердженого рішенням виконавчої дирекції Фонду від 23.07.2012 №12, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 13.08.2012 за №1364/21676 (далі - Положення);

подати до Фонду заявку на участь у конкурсному відборі за формою згідно з додатком до Положення.

До заявки на участь у конкурсному відборі заявником додаються документи, зазначені у пунктах 8 - 10 розділу ІІ Положення.

Текст Положення розміщено на офіційному сайті Фонду в мережі Інтернет за адресою www.fg.gov.ua/regulatory_activity/acts/.

Прийом заявок на участь у конкурсному відборі починається з 2 вересня 2014 року і триває 10 календарних днів.

Адреса, за якою приймаються заявки на проведення конкурсного відбору: 01032, м. Київ, бульвар Шевченка, 33-Б (тел. 333-35-68).

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисність Ctrl+Enter