Вітаємо на оновленому сайті Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Сайт працює в режимі наповнення та тестування. Якщо у Вас виникнуть запитання чи пропозиції надсилайте їх, будь ласка, на адресу: irf-support@fg.gov.ua. У разі виявлення помилки виділіть текст і натисність Ctrl+Enter

Держава прийняла рішення щодо ПАТ "АКБ "КИЇВ", що дозволить в повній мірі вирішити проблеми його клієнтів (вкладників та інших кредиторів) та захистити їх кошти (заощадження)

11.02.2015

Міністерство фінансів України повідомляє, що 11 лютого 2015 року Уряд України на своєму засіданні прийняв рішення про подальшу долю публічного акціонерного товариства "Акціонерний комерційний банк "КИЇВ" (далі - ПАТ "АКБ "КИЇВ"), яке дасть змогу в повній мірі вирішити проблеми його вкладників та інших кредиторів.

За пропозицією Експертно-аналітичної ради з питань участі держави в статутному капіталі банків, яку очолює Міністр фінансів України, Уряд України прийняв рішення, згідно з яким ПАТ "АКБ "КИЇВ" буде виведено з ринку шляхом відчуження всіх активів та зобов’язань (вкладників та інших кредиторів) до державного Публічного акціонерного товариства акціонерного банку "Укргазбанк" (далі - АБ "Укргазбанк").

Таким чином, щодо ПАТ "АКБ "КИЇВ" буде застосовано спеціальну процедуру, передбачену статтями 39, 411 Закону України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб", яка дозволить вивести банк із ринку, водночас забезпечивши переведення депозитів його вкладників в інший банк з державною часткою.

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРЕС-РЕЛІЗ МФУ, НБУ та ФГВФО

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисність Ctrl+Enter