Вітаємо на оновленому сайті Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Сайт працює в режимі наповнення та тестування. Якщо у Вас виникнуть запитання чи пропозиції надсилайте їх, будь ласка, на адресу: irf-support@fg.gov.ua. У разі виявлення помилки виділіть текст і натисність Ctrl+Enter

Про початок виплат вкладникам ПАТ «МІСЬКИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК»

21.05.2015

ПРЕС-РЕЛІЗ

20 лютого 2015 року ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МІСЬКИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК» (далі - ПАТ «МІСЬКИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК») розпочинає виплати коштів вкладникам за договорами банківського вкладу, строк дії яких закінчився до 21 листопада 2014 року включно, та за договорами банківського рахунку (поточні та карткові рахунки).З метою забезпечення виплат за вищезазначеними договорами Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (далі - Фонд гарантування) надав ПАТ «МІСЬКИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК» цільову позику. Обсяг вкладів фізичних осіб в межах гарантованої  суми в ПАТ «МІСЬКИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК» становить 1,9млрд грн. При цьому понад 1,6млрд грн. підлягають виплаті вкладникам протягом дії тимчасової адміністрації.

 

          Виплати коштів вкладникам здійснюватимуться через відділення п’яти банків: ПАТ «ОЩАДБАНК», ПАТ «ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК», АТ «ОТП БАНК», АБ «УКРГАЗБАНК», ПАТ «БАНК ВОСТОК». Вибір банку залежить від місця реєстрації проживання, що вказувалося вкладником при укладанні договору з ПАТ «МІСЬКИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК». Так, наприклад, ПАТ «ОЩАДБАНК» буде здійснювати виплати вкладникам, які  при укладанні договору банківського вкладу/рахунку з ПАТ «МІСЬКИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК» вказали місцем реєстрації проживанняВолинську, Івано-Франківську, Кіровоградську, Київську, Рівненську, Сумську,  Хмельницьку області та м. Київ. Також цей банк буде здійснювати виплати вкладникам – нерезидентам. Детальна інформація про те, в який банк необхідно звернутися для отримання коштів вкладникам, які при укладанні договору вказали інші області розміщена на сайті Фонду гарантування вкладів фізичних осіб – www.fg.gov.ua та сайті ПАТ «МІСЬКИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК» - http://www.citycommercebank.com.

          Водночас з метою виведення ПАТ «МІСЬКИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК» з ринку найменш витратним способом, Фондгарантування здійснював пошук потенційних інвесторів. В результатіпошуку від потенційних інвесторів було отримано заявкина такий спосіб виведення банку з ринку, яквідчуження всіх або частини активів і зобов’язань неплатоспроможного банку на користь приймаючого банку. В даний момент Фонд гарантування закінчив кваліфікаційний відбір, вивчив надані кваліфікованими інвесторами пропозиції і розпочав узгодження конкретних умов відчуження активів і зобов’язань ПАТ «МІСЬКИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК».

 

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисність Ctrl+Enter