Вітаємо на оновленому сайті Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Сайт працює в режимі наповнення та тестування. Якщо у Вас виникнуть запитання чи пропозиції надсилайте їх, будь ласка, на адресу: irf-support@fg.gov.ua. У разі виявлення помилки виділіть текст і натисність Ctrl+Enter

ПОВІДОМЛЕННЯ ФОНДУ ГАРАНТУВАННЯ ВКЛАДІВ ФІЗИЧНИХ ОСІБ ЩОДО ПОШУКУ ПОПЕРЕДНЬО КВАЛІФІКОВАНИХ НБУ ОСІБ, ЗАЦІКАВЛЕНИХ ПРИЙНЯТИ УЧАСТЬ У ВИВЕДЕННІ З РИНКУ НЕПЛАТОСПРОМОЖНОГО БАНКУ Публічне акціонерне товариство «БАНК ПЕТРОКОММЕРЦ-УКРАЇНА»

30.03.2016

На підставі постанови Правління Національного банку України від 17 березня 2016 р. № 169 «Про віднесення ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «БАНК ПЕТРОКОММЕРЦ-УКРАЇНА» до категорії неплатоспроможних» виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд) прийнято рішення від 17 березня 2016 р. № 368 «Про запровадження тимчасової адміністрації у ПАТ «БАНК ПЕТРОКОММЕРЦ-УКРАЇНА» та делегування повноважень тимчасового адміністратора банку».

У зв’язку з цим Фонд повідомляє про проведення пошуку попередньо кваліфікованих осіб, що зацікавлені бути залученими до виведення неплатоспроможного банку з ринку.

Фонд пропонуєпопередньо кваліфікованим особам такі способи виведення неплатоспроможного банку з ринку:

ліквідація банку з відчуженням у процесі ліквідації всіх або частини його активів і зобов'язань на користь приймаючого банку;

відчуження всіх або частини активів і зобов'язань неплатоспроможного банку на користь приймаючого банку з відкликанням банківської ліцензії неплатоспроможного банку та подальшою його ліквідацією.

Загальні дані про діяльність банку та показники його фінансового стану наведені на сторінці банку в мережі Інтернет:www.pcbu.com.ua.

Сума коштів фізичних осіб, що може бути відшкодована Фондом, на 18.03.2016  за даними неплатоспроможного банку складала 19 125 149,82 грн.

Вимоги до потенційних учасників конкурсу

Конкурс проводиться серед банків, включенихв якості приймаючих банків Національним банком України до переліку попередньо кваліфікованих осіб у порядку, передбаченому постановою Правління НБУвід 24 грудня 2015 року № 942 «Про затвердження Положення про порядок попередньої кваліфікації осіб, які можуть брати участь у виведенні неплатоспроможних банків з ринку, та погодження набуття ними участі в банках».

Попередньо кваліфікована особа, яка планує брати участь у виведенні банку з ринку, зобов’язанаподати до Фонду документи, визначені умовами конкурсу з виведення неплатоспроможного банку з ринку у способи, передбачені пунктами 2 та 3 частини другої статті 39 ЗаконуУкраїни «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» (додаються).

Фондом здійснюється прийом документів від попередньо кваліфікованих осібпо 04.04.2016 (включно). Подання попередньо кваліфікованою особою пакету документів до Фонду свідчить про її намір та згоду прийняти участь у конкурсі на умовах, визначених Фондом.

Адреса, за якою приймаються документи: 01032, м. Київ,б-p Т. Шевченка, 33-Б; телефон:(+380 44 333 35 62).

Умови конкурсу серед попередньо кваліфікованих осіб з метою виведення неплатоспроможного банку з ринкуу способи, передбачені пунктами 2 та 3 частини другої статті 39 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб», наведено за наступним посиланням.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисність Ctrl+Enter