Вітаємо на оновленому сайті Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Сайт працює в режимі наповнення та тестування. Якщо у Вас виникнуть запитання чи пропозиції надсилайте їх, будь ласка, на адресу: irf-support@fg.gov.ua. У разі виявлення помилки виділіть текст і натисність Ctrl+Enter

ВНЕСЕНО ЗМІНИ ДО УМОВ ВІДКРИТОГО КОНКУРСУ ЩОДО ВИЗНАЧЕННЯ ПРИЙМАЮЧОГО БАНКУ ЗА СПОСОБАМИ ВИВЕДЕННЯ НЕПЛАТОСПРОМОЖНОГО БАНКУ ПАТ КБ «ЄВРОБАНК», ПЕРЕДБАЧЕНИМИ П. 2 І 3 Ч. 2 СТ. 39 ЗУ «ПРО СИСТЕМУ ГАРАНТУВАННЯ ВКЛАДІВ ФІЗИЧНИХ ОСІБ»

16.08.2016

В умовах відкритого конкурсу щодо визначення приймаючого банку для способів виведення неплатоспроможного банку ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА КОМЕРЦІЙНОГО БАНКУ «ЄВРОБАНК», передбачених пунктами 2 та 3 частини другоїстатті 39 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб»:

- пункт 7 викласти у такій редакції: «7. Конкурсні пропозиції розглядаються Фондом у строк по 15.08.2016 включно. Цей строк може бути продовжено рішенням Фонду у разі продовження строків, передбачених пунктом 6 цих Умов відкритого конкурсу.».

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисність Ctrl+Enter