Вітаємо на оновленому сайті Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Сайт працює в режимі наповнення та тестування. Якщо у Вас виникнуть запитання чи пропозиції надсилайте їх, будь ласка, на адресу: irf-support@fg.gov.ua. У разі виявлення помилки виділіть текст і натисність Ctrl+Enter

Протягом минулого тижня сума реалізації активів банків, що ліквідуються, склала 164,72 млн грн

ПРЕС-РЕЛІЗ. Протягом минулого тижня (01.06. – 05.06.2020) відбувся продаж активів 10 банків, що перебувають в управлінні Фонду, на загальну суму 164,72 млн грн. Із них на суму 114,48 млн грн відбулися аукціони з продажу прав вимоги за кредитами та на суму 50,01 млн грн – з реалізації основних засобів банків. Крім того, 0,02 млн грн отримано у результаті безпосереднього продажу майна банків, 0,01 млн грн – від реалізації активів групи «цінні папери/корпоративні права», 0,13 млн грн – від продажу дебіторської заборгованості перед банками, 0,07 млн грн – від продажу монет та банківських металів.

Зокрема протягом тижня, що минув:

  • активи АТ «Дельта Банк» реалізовано на суму 57,19 млн грн;
  • активи АТ «ВТБ БАНК» реалізовано на суму 44,03 млн грн;
  • активи АТ «Банк «Фінанси та Кредит» реалізовано на суму 30,08 млн грн;
  • активи ПУАТ «ФІДОБАНК» реалізовано на суму 17,94 млн грн;
  • активи ПАТ «РАДИКАЛ БАНК» реалізовано на суму 13,89 млн грн;
  • активи ПАТ «ДІАМАНТБАНК» реалізовано на суму 1,39 млн грн.

Крім того, протягом тижня, що минув, відбувся продаж активів: АТ «РОДОВІД БАНК», АТ «ІМЕКСБАНК», ПАТ БАНК «ТРАСТ» та ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА».

Детальніше з інформацією про заплановані торги та результати продажу активів можна ознайомитись на сайті http://torgi.fg.gov.ua/.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисність Ctrl+Enter