Вітаємо на оновленому сайті Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Сайт працює в режимі наповнення та тестування. Якщо у Вас виникнуть запитання чи пропозиції надсилайте їх, будь ласка, на адресу: irf-support@fg.gov.ua. У разі виявлення помилки виділіть текст і натисність Ctrl+Enter

Протягом минулого тижня сума реалізації активів банків, що ліквідуються, склала 49,42 млн грн

ПРЕС-РЕЛІЗ. Протягом минулого тижня (08.06. – 12.06.2020) відбувся продаж активів 7 банків, що перебувають в управлінні Фонду, на загальну суму 49,42 млн грн. Із них на суму 43,37 млн грн відбулися аукціони з продажу прав вимоги за кредитами та на суму 5,84 млн грн – з реалізації основних засобів банків. Крім того, 0,01 млн грн отримано у результаті безпосереднього продажу майна банків, 0,07 млн грн – від реалізації активів групи «цінні папери/корпоративні права», 0,10 млн грн – від продажу дебіторської заборгованості перед банками, 0,03 млн грн – від продажу монет та банківських металів.

Зокрема протягом тижня, що минув:

  • активи ПАТ «КБ «ХРЕЩАТИК» реалізовано на суму 27,77 млн грн;
  • активи АТ «Дельта Банк» реалізовано на суму 14,41 млн грн;
  • активи АТ «РОДОВІД БАНК» реалізовано на суму 4,91 млн грн;
  • активи ПАТ «Банк Камбіо» реалізовано на суму 2,29 млн грн.

Крім того, протягом тижня, що минув, відбувся продаж активів: ПАТ «ДІАМАНТБАНК», АТ «ВТБ БАНК» та ПУАТ «ФІДОБАНК».

Детальніше з інформацією про заплановані торги та результати продажу активів можна ознайомитись на сайті в розділі "Продаж активів".

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисність Ctrl+Enter