Вітаємо на оновленому сайті Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Сайт працює в режимі наповнення та тестування. Якщо у Вас виникнуть запитання чи пропозиції надсилайте їх, будь ласка, на адресу: irf-support@fg.gov.ua. У разі виявлення помилки виділіть текст і натисність Ctrl+Enter

Два кредитні портфелі АТ «Дельта Банк» буде виставлено на торги 2 липня

ПРЕС-РЕЛІЗ. Фонд гарантування вкладів виставить на аукціон 2 липня 2020 року два портфелі кредитів фізичних осіб, які обліковуються на балансі АТ «Дельта Банк». Відкриті торги пройдуть на електронному майданчику ProZorro.Продажі, за голландською моделлю аукціону. Участь у них можуть взяти юридичні та фізичні особи.

Зокрема, на продаж будуть виставлені такі лоти:

GL4N418075 – кредитний портфель, до якого увійшли права вимоги за 11678 беззаставними кредитами фізичних осіб. Стартова ціна лоту – 5,975 млн грн.

GL3N418076 – кредитний портфель, що складається із прав вимоги за 12171 беззаставними кредитами фізосіб. Стартова ціна лоту – 5,979 млн грн.

Додамо, що всі кредити у складі пулів номіновані в гривні та були видані в період 2008-2013 років. Середній термін прострочення за ними – понад 3 роки. Раніше ці кредити уже виставлялися на продаж, але поки що не знайшли свого покупця.

Детальна інформація про лоти та умови участі в аукціонах представлена на офіційному сайті Фонду за посиланнями GL4N418075 та GL3N418076, а також на сайті ProZorro.Продажі. Крім цього, більш докладно ознайомитись з інформацією про активи у складі пулів можна у кімнаті даних в приміщенні АТ «Дельта Банк» за адресою: м. Київ, б-р Дружби Народів, 38, електронна пошта: info@deltabank.com.ua, тел. (044) 500-00-18. Також детальний опис активів представлений у віртуальній кімнаті даних на сайті Фонду, алгоритм доступу до неї – за посиланням.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисність Ctrl+Enter