Вітаємо на оновленому сайті Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Сайт працює в режимі наповнення та тестування. Якщо у Вас виникнуть запитання чи пропозиції надсилайте їх, будь ласка, на адресу: irf-support@fg.gov.ua. У разі виявлення помилки виділіть текст і натисність Ctrl+Enter

Пул, що складається з кредитів АТ «Дельта Банк» і АТ «Фінанси та кредит» виставлено на торги 20 липня 2020 р.

ПРЕС-РЕЛІЗ. Двадцятого липня Фондом гарантування виставляється на продаж пул активів АТ «ДЕЛЬТА БАНК» та АТ «Фінанси та кредит». До складу пулу увійшли 9 кредитів юридичних осіб. Частина з них перебувають у заставі НБУ. Загальна сума заборгованості за кредитними договорами становить 8,8 млрд грн. Середня прострочка за кредитами – 4 роки. За всіма кредитними договорами тривають судові справи, за 5 кредитами відкриті провадження Державної виконавчої служби, за 8 – кримінальні справи.

Торги відбудуться на майданчику DebtX за голландською моделлю аукціону. Початкова ціна лоту – 1,66 млрд грн.

Основними об’єктами застави за кредитами у складі пулу є кілька цілісних майнових комплексів загальною площею 511 392,63 м. кв., розташованих у Полтавській області. Серед них – автозавод із виробництва великовантажних автомобілів, а також завод із виробництва пневматичної гальмівної апаратури для автотранспортних засобів.

Йдеться про продаж саме прав вимоги за кредитами, тобто боргів, а не безпосередньо об’єктів нерухомості, підприємства, чи майна у заставі за цими кредитами. Це означає, що при купівлі цього лоту активів інвестор отримує права кредитора за відповідними активами.

Для участі в торгах необхідно зареєструватися, згідно з правилами аукціону, на веб-сторінці www.debtx.com. Там же розміщена детальна інформація про лот # debtx_8965, що доступна для зареєстрованих учасників торгів, а також вивчити активи можна у кімнаті даних банку.

Дізнатися більше про лот можна також на інтернет-порталі Фонду гарантування вкладів torgi.fg.gov.ua за посиланням і на офіційному сайті Фонду гарантування вкладів за посиланням.


Знайшли помилку? Виділіть текст і натисність Ctrl+Enter