Вітаємо на оновленому сайті Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Сайт працює в режимі наповнення та тестування. Якщо у Вас виникнуть запитання чи пропозиції надсилайте їх, будь ласка, на адресу: irf-support@fg.gov.ua. У разі виявлення помилки виділіть текст і натисність Ctrl+Enter

Кредитний портфель АТ «БАНК ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ» виставляється на продаж 14 вересня 2020 року

ПРЕС-РЕЛІЗ. 

Торги з продажу кредитного портфелю АТ «БАНК ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ» заплановані на 14 вересня 2020 року. Кредитний портфель складається з прав вимоги та інших майнових прав за 224 кредитними договорами фізичних осіб, що забезпечені іпотекою, транспортними засобами та іншою заставою.

Початкова ціна лоту GL3N219036– 28, 964 млн грн.

Торги відбудуться за голландською моделлю аукціону. Взяти участь в торгах можуть фізичні та юридичні особи. Кінцевий термін прийняття заяв про участь у відкритих торгах в системі ProZorro.Продажі: 14.09.2020 до 16:00.

Детальна інформація про лот та умови участі в аукціоні розміщена на офіційному сайті Фонду за посиланням, а також на сайті ProZorro.Продажі за посиланням.

Докладно ознайомитись з інформацією про активи у складі пулу можна у кімнаті даних в приміщенні банку або у віртуальній кімнаті даних, алгоритм доступу до неї – за посиланням.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисність Ctrl+Enter