Вітаємо на оновленому сайті Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Сайт працює в режимі наповнення та тестування. Якщо у Вас виникнуть запитання чи пропозиції надсилайте їх, будь ласка, на адресу: irf-support@fg.gov.ua. У разі виявлення помилки виділіть текст і натисність Ctrl+Enter

У вересні 2020 року надходження коштів до банків в управлінні Фонду склали 145,6 млн грн

ПРЕС-РЕЛІЗ 

Протягом вересня 2020 року на рахунки неплатоспроможних банків, що перебувають в управлінні Фонду, надійшло 145,6 млн грн. Зокрема, надходження коштів від реалізації активів склали 141,8 млн грн, погашення кредитів – 3,1 млн грн, оренди майна – 0,7 млн грн.

Найбільше коштів від реалізації майна у цей період отримали:

  • ПУАТ «ФІДОБАНК» - 53,0 млн грн;
  • АТ «ДЕЛЬТА БАНК» - 50,3 млн грн;
  • ПАТ «ВБР» - 30,7 млн грн;
  • ПАТ «ДІАМАНТБАНК» - 4,0 млн грн;
  • АТ «ВТБ БАНК» - 2,1 млн грн. 

Загалом протягом січня-вересня 2020 року сума коштів, що надійшли на рахунки неплатоспроможних банків, склала 3 947,7 млн грн. Зокрема, від реалізації активів сума надходжень склала 3 682,1 млн грн. Крім того, за рахунок погашення кредитів неплатоспроможні банки у цей період отримали 247,7 млн грн, оренди майна – 18,0 млн грн. Від погашення цінних паперів у січні-вересні 2020 року кошти не надходили. 

Нагадаємо, деталізовані щомісячні дані про надходження до неплатоспроможних банків публікуються на Офіційному сайті Фонду у розділі: «Інформація щодо неплатоспроможних банків/Надходження до банків неплатоспроможних банків». 

Довідково. Кошти, що надходять від управління та реалізації активів (майна) неплатоспроможних банків спрямовуються на задоволення вимог їх кредиторів у черговості, визначеній статтею 52 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб». Станом на 1 жовтня 2020 року загальна сума погашення кредиторських вимог до банків, що перебувають в управлінні Фонду, склала 51 465,3 млн грн.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисність Ctrl+Enter