Вітаємо на оновленому сайті Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Сайт працює в режимі наповнення та тестування. Якщо у Вас виникнуть запитання чи пропозиції надсилайте їх, будь ласка, на адресу: irf-support@fg.gov.ua. У разі виявлення помилки виділіть текст і натисність Ctrl+Enter

Цього тижня на продаж виставлено активи на загальну суму 240,84 млн грн

ПРЕСРЕЛІЗ 

Протягом поточного тижня (21.12. – 24.12.2020) запланований продаж активів банків, що ліквідуються, на загальну суму 240,84 млн грн. Із них на суму 227,21 млн грн виставлено права вимоги за кредитами та на суму 4,98 млн грн – нерухоме майно, земельні ділянки та інші основні засоби банків. Крім того, дебіторська заборгованість перед банками торгуватиметься за 8,65 млн грн.

ТОП-3 банки за сумою виставлених на продаж на цьому тижні активів:

  • ПУАТ «ФІДОБАНК» на загальну суму 227,21 млн грн;
  • АТ «Банк «Фінанси та Кредит» на загальну суму 8,60 млн грн;
  • ПАТ «ДІАМАНТБАНК» на загальну суму 4,17 млн грн.

Крім того, упродовж тижня запланований продаж активів: ПАТ «ЧБРР», АТ «РОДОВІД БАНК» та ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА».

Детальніше з інформацією про заплановані торги та результати продажу активів можна ознайомитись на сайті Фонду в розділі «Продаж активів».

Крім того, упродовж тижня запланований продаж активів: ПАТ «ЧБРР», АТ «РОДОВІД БАНК» та ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Детальніше з інформацією про заплановані торги та результати продажу активів можна ознайомитись на сайті Фонду в розділі «Продаж активів».

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисність Ctrl+Enter