Вітаємо на оновленому сайті Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Сайт працює в режимі наповнення та тестування. Якщо у Вас виникнуть запитання чи пропозиції надсилайте їх, будь ласка, на адресу: irf-support@fg.gov.ua. У разі виявлення помилки виділіть текст і натисність Ctrl+Enter

Фонд оголосив про відбір банків для надання ними послуг у процесі продажу активів

28.01.2021

ПРЕСРЕЛІЗ 

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб розпочав плановий кваліфікаційний відбір за напрямком «Послуги надання банківської гарантії та документарного акредитиву».

Відбір проводиться з метою обрання банків, які будуть надавати електронні банківські гарантії в якості забезпечення зобов'язань по оплаті гарантійного внеску для участі в аукціоні, а також документарні акредитиви як інструмент для оплати за активи неплатоспроможних банків, які перебувають в управлінні Фонду.

Пропозиції для участі у кваліфікаційному відборі приймаються до 10:00 12 лютого 2021 року. До участі в ньому запрошуються банки, які мають діючу банківську ліцензію та відповідають визначеним критеріям відбору. Більше про умови та критерії відбору можна дізнатися за посиланням.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисність Ctrl+Enter