Вітаємо на оновленому сайті Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Сайт працює в режимі наповнення та тестування. Якщо у Вас виникнуть запитання чи пропозиції надсилайте їх, будь ласка, на адресу: irf-support@fg.gov.ua. У разі виявлення помилки виділіть текст і натисність Ctrl+Enter

Фонд гарантування вкладів розмістив інформацію про активи «Місто Банку» у віртуальній кімнаті даних

16.02.2021

ПРЕСРЕЛІЗ 

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб повідомляє про розміщення у віртуальній кімнаті даних переліку нерухомого майна та земельних ділянок АТ «Місто Банк», що перебуває у ліквідації. Ознайомитися з цією інформацією можливо після отримання доступу до віртуальної кімнати даних Фонду. Простий алгоритм доступу до неї представлений за посиланням.

Фонд гарантування вкладів у своїй діяльності сповідує принципи відкритості і прозорості та забезпечує максимальне розкриття інформації про активи банків, що ліквідуються. Усі бажаючі можуть ознайомитися з цими даними, у тому числі дистанційно, завдяки віртуальній кімнаті даних Фонду.

Довідкова інформація за телефонами: 8-800-308-108, (044) 333-35-55. Заяви для отримання доступу до віртуальної кімнати даних приймаються за адресою: м. Київ, вул. Січових Стрільців, 17, або fgvfo@fg.gov.ua.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисність Ctrl+Enter