Вітаємо на оновленому сайті Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Сайт працює в режимі наповнення та тестування. Якщо у Вас виникнуть запитання чи пропозиції надсилайте їх, будь ласка, на адресу: irf-support@fg.gov.ua. У разі виявлення помилки виділіть текст і натисність Ctrl+Enter

Сума продажу активів банків в управлінні Фонду становила 4,5 млн грн у лютому

ПРЕСРЕЛІЗ  

Упродовж лютого 2021 року проведено 100 відкритих електронних торгів (аукціонів) з продажу активів банків, що ліквідуються. З них 14 – результативні аукціони з реалізацією активів на загальну суму майже 4,5 млн грн. Решта торгів не відбулися через відсутність учасників, зацікавлених у купівлі активів.

Зокрема, успішно завершилися аукціони з продажу активів семи банків, а саме:

- АТ «ВТБ БАНК» (земельні ділянки) на суму 1,95 млн грн;

- АТ «РОДОВІД БАНК» (нерухоме майно, предмети нумізматики, фалеристики та активи культурної цінності) на суму 0,85 млн грн;

- ПУАТ «ФІДОБАНК» (транспорт) на суму 0,74 млн грн;

- АТ «Банк «Фінанси та Кредит» (пул дебіторської заборгованості) на суму 0,29 мнл грн;

- АТ «Банк «Національні інвестиції» (пул кредитів юридичних осіб) на суму 0,28 млн грн;

- ПАТ «ЧБРР» (нерухоме майно) на суму 0,21 млн грн;

- ПАТ «ДІАМАНТБАНК» (транспорт) на суму 0,16 млн грн.

Станом на 1 березня 2021 року за результатами 14 успішних аукціонів отримано оплату за шістьма лотами на загальну суму 3,04 млн грн, за чотирма з них уже укладено договори купівлі-продажу активів.

Окрім цього, протягом лютого від безпосереднього продажу активів фізичним та юридичним особам виручено 71,6 тис грн.

Усі кошти, отримані від продажу активів, Фонд спрямовує на розрахунки з кредиторами неплатоспроможних банків.

Аукціони з продажу активів проходять в електронній системі «Prozorro.Продажі» та на міжнародних майданчиках, за відкритою і прозорою процедурою. Кожен бажаючий може взяти участь у торгах, окрім позичальників і поручителів за кредитами. Переможцем аукціону стає той, хто запропонує найвищу ціну за лот.

Детальна інформація про заплановані торги та результати продажу активів розміщена на сайті Фонду в розділі «Продаж активів» за посиланням.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисність Ctrl+Enter