Вітаємо на оновленому сайті Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Сайт працює в режимі наповнення та тестування. Якщо у Вас виникнуть запитання чи пропозиції надсилайте їх, будь ласка, на адресу: irf-support@fg.gov.ua. У разі виявлення помилки виділіть текст і натисність Ctrl+Enter

Надходження коштів до банків в управлінні Фонду в січні 2021 року склали 20,91 млн грн

ПРЕСРЕЛІЗ  

Протягом січня 2021 року надходження коштів до банків, що ліквідуються Фондом, склали 20,91 млн грн. Зокрема, від продажу активів через електронні аукціони, які проходять за відкритою та прозорою процедурою, банки отримали 5,08 млн грн.

Найбільше коштів від реалізацій активів у січні 2021 року отримали:

  • ПУАТ «ФІДОБАНК» - 3,69 млн грн;
  • АТ «РОДОВІД БАНК» - 0,68 млн грн;
  • ПАТ «ЧБРР» - 0,46 млн грн.

Крім того, від погашення кредитів протягом першого місяця 2021 року на рахунки неплатоспроможних банків надійшло 14,97 млн грн, з яких найбільшу суму надходжень отримали ПАТ «КБ «ПРЕМІУМ» (8,67 млн грн) та АТ АКБ «АРКАДА» (5,41 млн грн). Від оренди майна банки, що перебувають в управлінні Фонду, отримали 0,86 млн грн.

Нагадаємо, деталізовані щомісячні дані про надходження до неплатоспроможних банків публікуються на сайті Фонду у розділі: «Статистичні дані щодо неплатоспроможних банків».

Довідково. Кошти, що надходять від управління та реалізації активів (майна) неплатоспроможних банків в управлінні Фонду, спрямовуються на задоволення вимог їх кредиторів у черговості, визначеній статтею 52 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб».

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисність Ctrl+Enter