Вітаємо на оновленому сайті Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Сайт працює в режимі наповнення та тестування. Якщо у Вас виникнуть запитання чи пропозиції надсилайте їх, будь ласка, на адресу: irf-support@fg.gov.ua. У разі виявлення помилки виділіть текст і натисність Ctrl+Enter

Повідомлення про оприлюднення проєкту рішення виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб «Про затвердження Змін до Правил подання звітності учасниками Фонду гарантування вкладів фізичних осіб»

10.03.2021

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд) розробив проєкт рішення виконавчої дирекції Фонду «Про затвердження Змін до Правил подання звітності учасниками Фонду гарантування вкладів фізичних осіб».

Розробка проєкту регуляторного акта направлена на удосконалення процесу подачі звітності учасниками Фонду з урахування нового формату звітності та способу її подання через портал звітності Фонду. Проєктом регуляторного акта передбачено розширення переліку складової кодів показника та доповнення вимог формування звітного файлу «RC», змінення строків подання щодекадної Форми № 1Ф, пом’якшення вимог щодо формату назви файлів звітності, доповнення посиланням на новий документ (правила роботи з вебпорталом Фонду).

Пропозиції та зауваження стосовно змісту регуляторного акта можна подати до Фонду гарантування вкладів фізичних осіб протягом 1 місяця від дня оприлюднення за такою адресою:

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб, 04053, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 17, е-mail: ovcharenko@fg.gov.ua.

З метою організації консультацій з громадськістю зазначений регуляторний акт буде розміщено на офіційному вебсайті Фонду гарантування вкладів фізичних осіб: http://www.fg.gov.ua в розділі «Регуляторна діяльність».

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисність Ctrl+Enter