Вітаємо на оновленому сайті Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Сайт працює в режимі наповнення та тестування. Якщо у Вас виникнуть запитання чи пропозиції надсилайте їх, будь ласка, на адресу: irf-support@fg.gov.ua. У разі виявлення помилки виділіть текст і натисність Ctrl+Enter

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення виконавчої дирекції Фонду «Про внесення змін до Положення про порядок визначення банків-агентів Фонду гарантування вкладів фізичних осіб»

07.08.2017

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб розробив проект рішення виконавчої дирекції Фонду «Про внесення змін до Положення про порядок визначення банків-агентів Фонду гарантування вкладів фізичних осіб».

Проект розроблено з метою удосконалення порядку відбору та вимог до банків-агентів Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, зокрема щодо  володіння автоматизованою системою, яка забезпечує здійснення виплат гарантованих сум відшкодувань, а також порядку виключення із переліку банків-агентів.

Пропозиції та зауваження стосовно змісту регуляторного акта можна подати до Фонду гарантування вкладів фізичних осіб протягом 1 місяця від дня оприлюднення за такою адресою:

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб, 04053, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 17, е-mail: Lapayeva@fg.gov.ua

З метою організації консультацій з громадськістю зазначений регуляторного акту буде розміщено на офіційному веб-сайті Фонду гарантування вкладів фізичних осіб: http://www.fg.gov.ua в розділі «Регуляторна діяльність».

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисність Ctrl+Enter