Вітаємо на оновленому сайті Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Сайт працює в режимі наповнення та тестування. Якщо у Вас виникнуть запитання чи пропозиції надсилайте їх, будь ласка, на адресу: irf-support@fg.gov.ua. У разі виявлення помилки виділіть текст і натисність Ctrl+Enter

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення виконавчої дирекції Фонду щодо затвердження Порядку фінансування процесу виплат банками-агентами гарантованої суми відшкодування за вкладами

09.08.2017

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб розробив проект рішення виконавчої дирекції Фонду «Про затвердження Порядку фінансування процесу виплат банками-агентами гарантованої суми відшкодування за вкладами та визнання таким, що втратило чинність, рішення виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб від 05 грудня 2016 року № 2697».

Проект розроблено з метою встановлення процедури вчинення дій Фондом гарантування вкладів фізичних осіб щодо фінансування процесу виплат банками-агентами гарантованої суми відшкодування за вкладами вкладникам банків, що виводяться з ринку або ліквідуються на підставі частини другої статті 77 Закону України «Про банки і банківську діяльність».

Проект розроблено за результатами аналізу досвіду фінансування процесу виплат банками-агентами гарантованої суми відшкодування за вкладами у рамках пілотного проекту з впровадження Автоматизованої системи виплат Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Пропозиції та зауваження стосовно змісту регуляторного акта можна подати до Фонду гарантування вкладів фізичних осіб протягом 1 місяця від дня оприлюднення за такою адресою:

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб, 04053, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 17, е-mail: Lapayeva@fg.gov.ua

З метою організації консультацій з громадськістю зазначений регуляторного акту буде розміщено на офіційному веб-сайті Фонду гарантування вкладів фізичних осіб: http://www.fg.gov.ua в розділі «Регуляторна діяльність».

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисність Ctrl+Enter