Вітаємо на оновленому сайті Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Сайт працює в режимі наповнення та тестування. Якщо у Вас виникнуть запитання чи пропозиції надсилайте їх, будь ласка, на адресу: irf-support@fg.gov.ua. У разі виявлення помилки виділіть текст і натисність Ctrl+Enter

Фінансові поради

19.08.2020
Звичка правильно поводитися з грошима формується у дітей з раннього віку, тому дуже важливо навчити їх правильно заощаджувати, знати правила безпечного користування платіжною карткою, щоб захистити гроші від крадіжки.Цілком зрозуміло, що кожна дитина прагне самостійності: хоче платити за покупки на інтернет–сайтах, знімати готівку в банкоматі та розраховуватися карткою в магазинах.
19.08.2020
Всі, хто користуються банківськими послугами через інтернет, мають пам’ятати, що в онлайні діють ті ж правила, що й в "реальних" банках. Фондом гарантування вкладів постійно здійснюється моніторинг сайтів банку стосовно правомірності заключення договорів про надання послуг з банками у електронному вигляді і перевіряється інформація, чи дотримуються вони умов і вимог Фонду.
22.05.2020
Питання «Як правильно обрати послугу банку?» вимагає від вкладника інформаційної обізнаності необхідної для захисту своїх інтересів. Тому, важливо знати, які саме кошти, розміщені у Банку, не відшкодовуються Фондом в разі ліквідації Банку.
22.05.2020
Під час розміщення коштів у банку важливо знати, що гарантована сума відшкодування за вкладами у неплатоспроможному банку - 200 000 гривень. Але що робити, якщо сталось так, що банк став неплатоспроможним, а Ваш вклад перевищує гарантовану суму відшкодування або взагалі не гарантується Фондом?
22.05.2020
Кожен з нас хоче досягти успіху у житті та бути заможною людиною. Чому ж не у всіх це виходить? Для досягнення успіху часто не вистачає фінансової грамотності. Зростання матеріальних статків у значній мірі залежить від того, наскільки розумно людина використовує ресурси та розпоряджається грошима.
22.05.2020
Багато українських сімей стикаються з фінансовими труднощами. Гостра нестача коштів до зарплати змушує людей звертатися в кредитні організації. Такі обставини виникають через неправильний розподіл доходу. Щоб уникнути необхідності звертатися до банків - потрібно навчитися правильно вести і економити сімейний бюджет витрат сім'ї.
22.05.2020
Складна економічна ситуація в країні сприяє розвитку альтернативних методів отримання доходів та виробленню різних методів економії витрат. Вихідним етапом цього процесу можна вважати складання особистого бюджету, за допомогою якого можна підвищити ефективність управління доходами та витратами.Фінансове планування є однією із передумов ефективного управління та контролю за фінансовим станом кожної людини та здійснення якого неможливе без чіткого визначення пріоритетів та формування етапів його реалізації.
22.05.2020
При отриманні платіжної картки, потрібно:одразу після отримання платіжної картки відкрийте конверт з PIN-кодом, запам’ятайте його та знищіть вміст конверта або, у крайньому разі, збережіть у місці, доступному тільки Вам.не пишіть PIN-код на платіжній картці та не зберігайте записаний PIN-код разом з платіжною карткою на папері або іншому носії інформації.запишіть номер своєї платіжної картки та номер телефону філії банку, де Ви отримали платіжну картку. У випадку втрати платіжної картки, Вам слід негайно повідомити про це банк і заблокувати картку.
22.05.2020
Перед використанням банкомату уважно огляньте його зовнішній вигляд. Якщо Ви виявили підозрілі пристрої на клавіатурі або біля отвору для приймання картки, не використовуйте цей банкомат та повідомте про нього банк, якому він належить.
15.05.2020
Переконайтеся, що в полі «Адреса» вибраного сайту вказана саме необхідна web-адреса, а не просто схожа на неї. При оплаті або введенні конфіденційної інформації про платіжну картку необхідно звернути увагу, щоб сайт був захищений: в адресному рядку браузера адреса обов'язково повинна починатися з https:// (а не просто http://), а у вікні браузера повинен з'явитися значок «закритий замочок».
15.05.2020
Щоб зробити правильний вибір, споживач банківських послуг повинен вміти досліджувати не лише умови конкретної послуги, а й банк загалом, аби пересвідчитися, що він буде надійним надавачем фінансових послуг.Пропонуємо вашій увазі прості та корисні поради, на що потрібно звертати увагу при виборі банку для успішного розміщення депозиту:
15.05.2020
Поговоримо про особливості гарантування вкладів: які вклади гарантуються і яким чином здійснюється гарантування вкладів Фондом. Тобто, про все, що необхідно знати кожному вкладнику.
15.05.2020
Ці поради будуть корисні тим, хто щойно збирається оформити депозит у банківській структурі. Депозит без таємниць - 10 кроків для успішного розміщення вкладу.