17.04.2024
ФАКТЧЕК   Черговий матеріал редакції інформаційного агентства УНН «Фонд гарантування вкладів фізосіб спробував ввести в оману журналістів щодо закупівлі ліцензій до програмного забезпечення за завищеною ціною», як і низка попередніх, - частина брудної медіаатаки на Фонд гарантування вкладів (далі – Фонд), яка збігається з часом ліквідації банків, які за рішенням НБУ виводяться з ринку за порушення правил фінансового моніторингу, що за всіма ознаками вказує на те, що замовниками цієї атаки є акціонери цих банків.
16.04.2024
ФАКТЧЕК  Чергову збірку маніпуляцій та наклепів оприлюднив проєкт «СтопКорупції», який називає себе проєктом журналістських розслідувань, хоча ще у 2018 р. був виключений з Глобальної мережі журналістів-розслідувачів (GIJN) через непрофесіоналізм і конфлікт інтересів. Це, до речі, стало першим випадком в історії GIJN.
05.03.2024
ФАКТЧЕК   Триває брудна медіакампанія проти Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі - Фонд). Вона збігається з часом ліквідації банків, які за рішенням НБУ виводяться з ринку за порушення правил фінансового моніторингу, що за всіма ознаками вказує на те, що замовниками медіаатаки є акціонери цих банків.
28.02.2024
ПРЕСРЕЛІЗ  Проти Фонду гарантування вкладів фізичних осіб розпочато чергову замовну інформаційну кампанію. Ціна питання – 7,2 мільярди гривень, які мають бути перераховані державі як кредиторські вимоги Державної податкової служби до банків, що виводяться з ринку за порушення правил фінансового моніторингу. 
09.01.2024
ФАКТЧЕК    «Розслідування» проекту СтопКорупції знайшло «зловживання державними коштами» у Фонді гарантування, який не має бюджетного фінансування. Матеріал – комплект стандартних фейків та маніпуляцій, пов’язаних з роботою Фонду. Вразило, що аналогічні, майже дослівно сформульовані у запиті СтопКорупції запитання, уже надходили до Фонду, але у вигляді фейкового звернення нібито від редакції іншого журналістського проекту. Це штрих для розуміння масштабів замовної медіакампанії.
11.11.2022
З огляду на те, що 10 листопада 2022 року редакція ZN.UA опублікувала статтю «Постріл у совість: що не так із продажем офісу «Аркади» з низкою неправдивих тверджень, при цьому ані авторка статті Юлія Самаєва, ані інші представники редакції не звертались до Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі - Фонд) за коментарями, вважаємо необхідним висловити наступне:1. Твердження автора про повернення будівлі головного офісу «Аркади» у власність банку не відповідає дійсності, оскільки суд за позовом Фонду, нажаль, не скасував неринкову угоду з продажу будівлі, укладену напередодні виведення банку з ринку.

Контакти

З питань організації інтерв’ю, надання коментарів керівництвом Фонду гарантування, проведення фото- та відеозйомок, отримання оперативної інформації про діяльність Фонду гарантування можете звертатися за електронною адресою або телефоном:
тел. (044) 333-35-63